pokaz barmański Elite Pro BarTenders

obsługa barmańska imprez, pokazy barmańskie, szkolenia, coffee catering i więcej…

Elite Pro Bartenders zostało założone w 2012 roku przez Przemka Sysło, pasjonatA z dziedziny barmaństwa. Łączymy wiedzę barmaństwa klasycznego z nowoczesną obsługą jaką stanowi flair.

Oferując Państwu drinki i koktajle na światowym poziomie podane w nietuzinkowy sposób zapewniamy, że prowadzone przez nas imprezy wyróżnią się fachową i miłą obsługą, a także niezapomnianymi wrażeniami nie tylko smakowymi ale również wizualnymi.

Potwierdzeniem naszych umiejętności są nagrody, zdobyte na konkursach nie tylko krajowych ale i zagranicznych. Nasza firma miała przyjemność pracować na takiej imprezie jak Konkurs "Eurowizja" ,który odbył się w 2015 w Austrii. Obsługiwalismy gale KSW w Krakowie, Gliwicach, Łodzi. Pracowalismy na imprezach nawet na 1500osób.

Podczas wieloletniej pracy, uczestniczyliśmy w wielu konkursach, uświetnialiśmy imprezy zorganizowane dla kilku, a nawet kilkuset osób. Obsługiwaliśmy wesela, urodziny czy imprezy w nowo otwartych klubach. Wielokrotnie startowaliśmy w międzynarodowych zawodach nie jednokrotnie odnosząc znaczące sukcesy. Pokaz barmański jest niezwykle atrakcyjnym sposobem na uświetnienie każdej imprezy. Gwarantuje dobrą zabawę, dużą dawkę emocji i śmiechu. Ogień, wirujące kolory i poezja smaku – to tylko niektóre elementy pokazu barmańskiego. Wszystko to w połączeniu z doświadczeniem i miłością do pracy sprawia, że nasza obsługa barmańska jest bezkonkurencyjna. Barman na wesele to coraz częściej stosowana forma uatrakcyjniania przyjęć. Pełna fantazji obsługa barmańska wprowadza w zachwyt i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Oczaruj swoich gości! Barman na wesele Kraków – i impreza udana!